از طبیعت” در باغ موزه هنر ایرانی

گالری پردیس باغ موزه هنر ایرانی از 24 اسفندماه 97 میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی "... از طبیعت 2" است.

0
137

به نقل از هنرآنلاین، با شروع فصل بهار و نوشدن طبیعت، گالری پردیس نمایشگاه گروهی نقاشی با موضوع طبیعت را با گردآوری امیر یگانه برگزار می‌کند. در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان معاصر هنرهای تجسمی از جمله فریده لاشایی، بهجت صدر، سیراک ملکونیان، حسین محجوبی، مسعود عربشاهی، جلال شباهنگی، آرمان یعقوب پور، اوژن شیراوژن، علیرضا آدمبکان، مصطفی دشتی، جلال مشمولی، منوچهر نیازی، ابراهیم فرجی و… به نمایش در می‌آید.

امیر یگانه هنرمند، مجموعه‌دار و نمایشگاه‌گردان، مؤسس و مدیر آموزشگاه هنری چارچوب است و تاکنون نمایشگاه‌هایی در ایران و خارج از کشور، شرکت و گردآوری کرده است. از جمله نمایشگاه گذشته نگر (نمایشگاه انفرادی آثار مرحوم ابراهیم فرجی) گالری کاما تهران ۱۳۹۷ / نامیرایی نمایشگاه گروهی هنرمندان ایران و ترکیه، آداهان گالری استانبول ۱۳۹۷/یادبود مولانا گالری سون ترکیه ۱۳۹۷/ باغ کتاب تهران آرت سنتر ۱۳۹۶/ از پیکره ویستا ۱۳۹۵/ معرفی هنر ایران افتتاحیه گالری کاما هتل کافه رویال لندن ۱۳۹۷/ هفت نگاه فرهنگسرای نیاوران ۱۳۹۳-۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ و….

این نمایشگاه در ادامه نمایشگاه سال گذشته پردیس هنر با عنوان “… از طبیعت ۲” ، در ۲۴ اسفند۹۷ از ساعت ۱۶ افتتاح شده و علاقه‌مندان و مخاطبان حوزه هنرهای تجسمی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین همه روزه به جز یکم و سیزدهم فروردین از ساعت ۱۱ تا ۲۱ در گالری پردیس باغ موزه هنر ایرانی به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک وی، خیابان شهید فیاضی (فرشته)، خیابان بوسنی هرزگوین، سه راه دکتر حسابی مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۳۹۱۰۹۰ تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید