آمار تماشاگران تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا ۱۸ آبان ماه

0
254

به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر که در هفته گذشته میزبان ۴ نمایش بوده آمار تفکیکی خود را برای هر اجرا به این شکل اعلام کرد:

۱-تماشاخانه اصلی:  نمایش “خاتون” به کارگردانی حسین عالم‌بخش که در این تماشاخانه روی صحنه بود و به پایان رسید طی ۲۰ اجرایی که تا ۱۸ آبان ماه داشته میزبان ۱۰۰۲۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۶۲ بلیط تمام بها ، ۸ بلیط نیم بها و ۹۹۵۷ بلیط میهمان ارائه شده که در گیشه ۲۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

۲- تماشاخانه قشقایی: نمایش “نقاشی اشر” به کارگردانی فریبرز کریمی که ۱۶ نوبت در این تماشاخانه روی صحنه رفته ۱۰۹۰ تماشاگر دیده‌اند. برای این نمایش ۵۴۲ بلیط تمام بها ، ۹۱ بلیط نیم بها ، ۹۱ بلیط تخفیف دار و ۳۶۶ بلیط میهمان صادر شده که در گیشه ۱۹۸ میلیون و ۹۰ هزار ریال برایش ثبت شده است.

۳- پلاتو اجرا: نمایش “ابوالهول” به کارگردانی داوود پورحمزه نیز ۱۵ نوبت در پلاتو اجرا روی صحنه رفته است. این نمایش را ۴۵۷ تماشاگر دیده اند. ۲۳۵ بلیط تمام بها ، ۵۵ بلیط تخفیف دار و ۱۶۷ بلیط میهمان برای این نمایش ارائه شده که در گیشه ۴۰ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال برایش داشته است.

۷-  تماشاخانه سایه: نمایش “خاموشخانه” به کارگردانی مهدی مشهور نیز ۸ اجرای خود را در تماشاخانه سایه پشت سر گذاشته است. این نمایش میزبان ۲۷۷ تماشاگر بوده که شامل ۱۲۵ بلیط تمام بها ، ۱۵ بلیط نیم بها ، ۱۳۷ بلیط میهمان می شود. گیشه این نمایش ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال ثبت شده است.

تماشاخانه سنگلج نیز آمار تفکیکی خود را به شرح زیر اعلام کرد:

این تماشاخانه که از ۲ آبان پذیرای نمایش “آهسته با گل سرخ” به کارگردانی هادی مرزبان بوده، تا ۲۰ آبان ماه از ۱۷۷۵ تماشاگر هم پذیرایی است. برای این نمایش ۶۳۷ بلیط تمام بها (۴۲۲ بلیط ۴۰ هزار تومانی – ۱۱۹ بلیط ۳۰ هزار تومانی و ۹۶ بلیط ۲۵ هزار تومانی)، ۶۰۹ بلیط نیم بها (۲۸۷ بلیط ۲۰ هزار تومانی – ۱۵۱ بلیط ۱۵ هزار تومانی و ۱۷۱ بلیط ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی ) و ۴۶۱ بلیط میهمان ارائه شده که جمع گیشه ۱۰ روز فروش این نمایش ۳۵۱میلیون و ۴۳۰ هزار ریال ثبت شده است.

تالار هنر در هفته ای که گذشت نمایشی را روی صحنه نداشت.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید